Oluline


Eelseisvad sõudeüritused

15. Võhandu maraton

September 5th 2020

Lahemaa Marathon

August 30th 2020

 


Viimasel ajal veedavad üha enamad inimesed oma vaba aja aktiivselt puhates. Üks armastatumaid tegevusi on aktiivne puhkus vetel nagu jõgedel ja järvedel sõitmine, kalapüük kajakiga. Sellisteks tegevusteks on vaja ujuvvahendeid, näiteks kajakke. Meie firma pakub kaht tüüpi kajakke: ühekohaline WK 540 ja kahekohaline WK 640 sport. Eesti sobib kajakisõiduks suurepäraselt. Meil on umbes 7000 jõge ja oja, millest 423 on rohkem kui kilomeetri pikkused ja 10 on üle 100 kmning loomulikult ka Läänemeri.


 

Kui te ikkagi arvate, et osa füüsilisest aktiivsusest ja lõõgastumisest on võimatu samal ajal saada, siis pole kunagi elus proovinud kajakis istuda ja tundnud vee peal sujuvat libisemist, veeelemendiga üksi jäänud – enda, oma tunnete tasakaalustamiseks, oma mõtteid.


Meil on uus pakkumine

Neptune Angler on lühem, hästi manööverdav ja kergema kaaluga sit-on-top, mis sobib nii lõbusõiduks kui ka kalapüügiks. Kalamehevarustusest on sellel süstal kaks statsionaarset ridvahoidjat istme taga ning ees üks 360-kraadi pööratav ridvahoidja. Lisaks on olemas kinnituskohad veel kahele 360-kraadisele hoidjale ning siinid, kuhu on võimalik kinnitada soonega tala erineva kalapüügivarustuse jaoks.

Neptune Angler 5 €/tund, 35€/ööpäev